koszyk

O nas

Jesteśmy młodą firmą, która powstała dzięki inspiracji odkryciem i badaniami naukowymi nad wpływem uziemiania na zdrowie człowieka.

Wiedząc jak ważny jest kontakt ciała z Ziemią i zdając sobie jednocześnie sprawę jak niewiele czasu możemy poświęcać każdego dnia na spacery boso po trawie lub plaży postanowiliśmy wprowadzić na polski rynek gamę produktów uziemiających podczas snu. Korzystanie z przewodzących prześcieradeł i pościeli umożliwia połączenie z Ziemią i czerpanie z jej potencjału elektrycznego przez wiele godzin dziennie, co jest niesłychanie ważne dla naszego zdrowia i samopoczucia.

Jesteśmy pasjonatami zdrowego trybu życia, a odkrycie zbawiennego wpływu uziemiania na tak wiele aspektów naszego zdrowia stanowiło przełom w naszych życiowych poszukiwaniach. Pragniemy podzielić się z Państwem tym cudem, który choć w zasięgu ręki jednak w naszym betonowym świecie jest tak odległy. Nasze rozwiązania sprawiają, że mimo izolującego nas od Ziemi otoczenia możemy skorzystać z dobrodziejstw uziemiania bez konieczności wyjeżdżania na łono przyrody gdzie możliwe jest chodzenie boso na co dzień.

Oprócz fascynacji zdrowym trybem życia kochamy również jakość. Dlatego też dbamy o każdy poszczególny element naszych produktów – od przędzy, przez srebro na przewodzące włókna, doskonałej jakości przewody po gniazdka dostosowane do polskiego rynku.